Historie 2007

Turnaj - fotky

8.12. se konal v tělocvičně ZŠ již IX. ročník tradičního Vánočního turnaje smíšených družstev. Zúčastnily se ho čtyři družstva. O putovní pohár se ve finále se utkala Zelená smečka s družstvem Nekrň a prchej.
 

Turnaj - fotky

25.8. jsme se zúčastnili 35. ročníku turnaje ve Zlatém údolí u Žákavé s jménem družstva Imrton. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, my jsme byli ve skupině s pěti mužstvy. Hned v prvním zápase jsme podlehli týmu Sedláků, kteří pak hráli finále. Ve skupině jsme porazili týmy Podhájí a Starý Plzenec a po dlouhém boji jsme podlehli v timebreaku Geprdům. Po skončení turnaje a vyhlášení výsledků se konala zábava, o hudební produkci se postaral DJ Pája.

Pořadí: 1. Bílá Hora; 2. Sedláci; 3. TJ Hádačka; 4. Geprdi; 5.-6. Zlaté údolí a Imrton; 7.-8. TJ Sokol Starý Plzenec a Tunel; 9. Podhájí
 

Soustředění - fotky

Letos se konal první ročník soustředění. Uskutečnil se o víkendu 27.-29.7. na Orlíku v kempu Trhovky. V průběhu pobytu jsme se zúčastnili turnaje v beach volejbalu, kde jsme obsadili ze 13 týmů 1. místo (Louda, Bystřický, Vötter P.) a 3. místo (Vötter L., Rous, Holý) a vyhráli hodnotné ceny.
 

KP II

V Krajském přeboru II. třídy mužů jsme se v této sezóně 2006/2007 umístili na 7. místě.
 

Turnaj - fotky

14.4. se konal v tělocvičně ZŠ tradiční Velikonoční turnaj smíšených družstev. Turnaje se zúčastnilo šest týmů, přijely i družstva z Věšína a z Rožmitálu pod třemšínem. Celý turnaj vyhrálo družstvo H2SO4, 2. místo: Pandemie, 3.-5. místo: Freeway, Louda-Engl team, Vejškrab, 6. místo Věšín.
 

Turnaj - fotky

31.3. jsme se zúčastnili smíšeného turnaje v Rožmitále pod Třemšínem. Hrálo zde dvanáct týmů ve dvou skupinách po šesti, my byli v B skupině a skončili v ní třetí. Pak jsme hráli proti Žížalám a vyhráli jsme. Celkově jsme tudíž obsadili 5. místo.
 

KP I

V Krajském přeboru I. třídy mužů jsme se v této sezóně 2006/2007 umístili na 8. místě.
 

Turnaj - fotky

3.3. jsme byli již druhým rokem na turnaji "O pohár města Kdyně, aneb Pepova 50-tka". Turnaje se zúčestnilo pět družstev. Naše družstvo e-Banky podlehlo pouze Horšovskému Týnu a zbylé soupeře jsme porazili.
  Pořadí:
  • Bílá Hora Plzeň
  • e-Banka
  • Horšovský Týn
  • Sokol Kdyně A
  • Union Plzeň