Historie 2010

Turnaj

27.11. se uskutečnil v tělocvičně ZŠ XII. ročník Mikulášského volejbalového turnaje smíšených družstev o putovní pohár. Za účasti pěti dužstev je konečné umístění následující:
 

Turnaj - fotky

21.8. se konal 38. ročník turnaje ve Zlatém údolí u Žákavé. Své síly zde za krásného slunečného počasí změřilo 11 družstev. V naší skupině bylo šest družstev. Naše výsledky ve skupině byly: jedna výhra, jedna prohra a třikrát jsme remizovali. Ve skupině jsme se tedy umístili na třetím místě a v celkovém hodnocení na 5.-6. místě. Sestava: Bystřický, Englamier, Holý, Jakl, Krejčí, Rous, Sklenář, Vötter L.
 

Turnaj - fotky

O víkendu 10.-11.7. jsme se zúčastnili Free way cupu, turnaje smíšených družstev v Rožmitále pod Třemšínem. Na tento dvoudenní turnaj zavítalo 14 družstev. V letních tropických teplotách, které dosahovaly 33°C ve stínu, se hrálo na dvě skupiny po sedmi týmech. V sobotu jsme odehráli pět zápasů, naše bilance byla: dvě výhry a tři prohry. Šestý zápas se dohrával v neděli ráno, ten jsme prohráli až ve třetím setu. V této skupině jsme se tedy umístili na pátém místě. Pátým místem jsme si zajistili postup do skupiny o 7.-10. místo. V následujících třech zápasech jsme dvakrát vyhráli a jednou prohráli až ve třetím setu. Skupinu jsme tedy vyhráli a tím si zajistili konečné 7. místo. Sestava: Holý, Hubáček, Krejčí, Rous, Vötter L., Fialová, Hefertová.
 

KP II

V Krajském přeboru II. třídy mužů jsme v sezóně 2009/2010 hráli pod TJ Sokolem Šťáhlavy. V celkovém pořadí jsme se umístili na čtvtém místě.
 

Turnaj - fotky

10.4. se konal XIV. ročník velikonočního turnaje v tělocvičně ZŠ. Zúčastnila se ho čtyři smíšená družstva. Konečné pořadí:
 

KP I

V Krajském přeboru I. třídy mužů jsme se v sezóně 2009/2010 umístili na 9. místě.